Русских потрепали знатно — Степан Демура

Русских потрепали знатно — Степан Демура

Репарации должны платить три страны которые давали эти гарантии. Россия само с собой Великобритании и США за что пассивно участвуют в конфликте. Спасибо за Демуру. Его стоит послушать с точки зрения системной логики, но, естественно, сопоставлять с логикой собственной. в 2014 трепался хуцепан о витрине украине...сейчас было начал трепаться о кэтсэл раша и о победах вазика (от вазелина зеленского), но когда в очередной раз американцы и стариши с нуворишами стали сливать украину....начал трепетать языком и це мура о кэнсел украина...

Причина? А проста - юд вазик якобы начал общаться грубо со старишами...и приспустил словацкий флаг...вот те и хуцепан пара аналитик. Как проигрывают в азартные игры? Степа кокретный поп гапон -успокаивает и бодрит украинский нарид, не верте ему друзи это засланец кремля. ох и грамотей этот демура, все его анализы и прогнозы никогда не сбываются, а поляки оказывают огромную помощь Украине в трудный момент Сказочник,не более того. Да уж, очередной спец вылез. Чтоб ты будешь говорить тогда про ВСУ!? Их как дела или то другое?

Это Запад Георгию оккупировал в 2008 году?! Крым и Донбасс войсковой гибридной операцией он занял?! Что оно мелет? Украина это европейская цивилизация! Чтобы выплачивались деньги рф то не мир.договор нужен с ней украине а капитуляция рф скорее... Бред несёт Степан! Видно что сцыт отрядов смерти ФСБ и киллеров Кадырова! Редкий гость. Почаще Степана хотелось бы слышать. Байден запланировал голод в Европе. Война должна продолжаться долго. Никаких посевных и других сельхозработ. А что же будут кушать сами украинцы?.

А будут кушать тот запас которые продали наглосаксонские мыши. Степану респект ! Ведущий. Не знаю хто написав - не я. Але круто, дуже круто! Привіт, світе! Я знаю, ти зараз дивишся на нас. Дивишся наляканими очима Польщі. Нерішучими жестами Франції. Прорахованими кроками Німеччини. Знервованими вигуками Латвії. Скептичним посмикуванням Угорщини. Розслабленим мугиканням Італії. Німою мовчанкою Ізраїля. Далекими вигуками США і Канади. І очима сотні інших країн. Дивишся ніяково. Часто опускаєш погляд.

Особливо, коли ми закриваємо собою наших дітей під час чергових ракетних атак. А коли таки наважуєшся очі підняти, дивишся вражено. Озираючись один на одного: чуєш, що то за така Україна? Її поливають градами, а вона стоїть. Її криють крилатими ракетами, а вона стоїть. Їй звідусіль брязкають довбаними танками, а вона стоїть. Їй прямо кажуть «айм вері сорі енд діплі консьорд, бат…», а вона - «тю, ну як знаєш, я пішов збивати літак». Їй пхають межи очі ядерну кнопку, а вона сміється і мовчки колотить бандерівське смузі. Світ не дихає, світ панічно скуповує йод, а вона стоїть.

З якої такої ця Україна сталі? Що такого було в молоці її матері? Чим таким годують цих воїнів тисячі волонтерських рук? Знаєш, світе, а ти справді не знаєш. І ми теж, напевно, не знали по-справжньому донині. Не знали, що в нас є така сила. Така міць. І така любов. Завжди була. Просто роками лежала під руїнами совка, руського міра, пір’ям голубів миру і гіллям дерев любові. Лежала й чекала, щоб вибухнути. Вибухнути не страхом. Страх - це те, що нині відчуваєш ти, світе. А ми відчуваємо дещо інше. Ми відчуваємо лють. За кожну вбиту дитину.

За кожну понівечену долю. За кожне спалене місто. За кожну зруйновану мрію. І ця лють дає нам сили. Ми відчуваємо свободу. Вперше. По-справжньому. Так гостро і сильно. Голу, вразливу і водночас таку потужну свободу. І ця свобода дає нам сили. Ми відчуваємо любов. Ох, як же ми відчуваємо любов. Коли нема своїх і чужих. Коли всі максимально рідні. Коли мільйони рук методично викладають шлях до перемоги кожен на своєму місці. І ця любов дає нам сили. Не руссских. а россиян. Україна не може тепер дати гарантії безпеки Россії. Каждый раз жду.

Степана! имперец есть имперец, и у этого виноват запад !!! не смотрите парашкин телевизор !!! КАША В ГОЛОВЕ !!!! На оборон пром параши наложены санкции , ничего они нового производить не будут , а консервы скоро закончатся.

Comments